| MrFunky2 a întrebat:

Ce componente as putea sa-mi cumpar, cele mai ieftine pentru a rula gta v pe ultra. Cele mai ieftine, multumesc!

4 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Ce buget ai?

| Gonrax a răspuns:

GTA V pe ultra?
Să ghicesc că vrei rezoluție cel puțin 1920x1080 și să ai peste 20 fps, normal.
Păi prețurile pornesc de la, să ghicesc, 5000+ lei sau mai mult.

| Mihai1810 a răspuns:

Ce buget ai?

| Alexandru1323 a răspuns:

Poti cumpara un i5 6400, GTX 750 Ti, 8GB Ram DDR4 HyperX Fury Black.Nu te va duce pe ultra, dar setarile vor fii medii spre high, si iti va merge in peste 50 fps, deci nu o sa ai probleme absolut deloc.