| yonutz6399 a întrebat:

Ce credeti de laptopul acesta : http://www.pcgarage.ro/notebook-laptop/asus/156-g56jr-cn 168d-fhd-procesor-Intel-core-i7-4700hq-24ghz-haswell-8gb -500gb-geforce-gtx-760m-2gb-black/?

As vrea ceva cat de cat pentru gamin(Pc-ul e exclus). Merita?

Răspuns Câştigător
| anonimguy3 a răspuns:

Ce sa zic un **** care nu isi merita bani, cu bani dati pe ala iti face pc de rupe tot 5-6 ani. tongue

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

De ce e PC-ul exclus? Laptopul asta reprezinta bani aruncati pe geam. Cam ca orice laptop asa-zis de gaming care e facut in serie mare. Gindeste-te la posibilitatile de upgrade (zero) si la cit costa reparatiile sau piesele pe care le poti inlocui usor, gen acumulator/adaptor.

| BlackNinja a răspuns:

Eu cred ca da.Laptopul e superb.Are un procesor extraordinar, ram mai mult decat destul si o placa video buna.Nu stiu sigur daca va rula jocurile Next-Gen pe MAX, dar cel putin pe MEDIU tot le va rula.