| yonutz6399 a întrebat:

Ce credeti de laptopul acesta : http://www.pcgarage.ro/......2gb-black/
As vrea ceva cat de cat pentru gamin(Pc-ul e exclus). Merita?

Răspuns Câştigător
| Mirceaeliade a răspuns:

Uni oameni chiar nu vor sa inteleaga ca pe planeta asta mai trebuie si laptop nu doar pc. Si ca nu toti suntem copii si vrem un pc ca sa jucam niste jocuri ca disperati non stop. Prin comportamentul ala stlp tocmai ne zice ca are sub 18 ani si nu stie ca la facultate E NECESAR UN LAPTOP. Majoritatea facultatilor au renuntat la a investi in calculatoare si roaga elevi sa vina ei cu laptopul de acasa. Si daca intrebi care, pai cele mai mari facultati din Romania.Si aici inchid subiectul ca stiu ca tu esti tigan certaret
@yonutz6399 Este un laptop destul de bun, cu toate astea mi se pare un pic cam mic hddul. Uite aici unu cu hdd mai mare si mai mult ddr http://bit.ly/1uBQ6CC

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Daca ai pic de minte si vrei gaming, constientizezi ca a da banii pe laptop e risipa, ca din 2500 lei scoti ceva de 2 pana la ori mai performant daca e desktop...

| yonutz6399 explică (pentru sltlp):

Vad ca esti cam incult.Crezi ca nu stiam asta? Chiar am zis "PC-ul e EXCLUS".O sa merg la facultate in alt oras, nu pot sa ma car cu 10 kg dupa mine.Merci de raspuns, dar n-o mai face straight face

| sltlp a răspuns (pentru yonutz6399):

O, imi pare rau ca mergi in alt oras la facultate ca sa stai cu burta la soare, berea in mana, si laptop-ul pe burta jucandu-te de atata invatat. Foarte logic, mergem la facultate ca sa ne jucam.