| worxe a întrebat:

Ce credeti despre jocul The Walking Dead? Zic de gameplay

Răspuns Câştigător
| TudorLux a răspuns:

Este foarte interesant, deoarece iti poti alege singur raspunsurile, si poti lua decizii.Ideea e foarte interesanta, dar e cam dur, adica sa alegi intre 2 prieteni, sa vezi un cap miscator etc.Si mai are un defect:in jocurile din zilele de azi, ai un spatiu extins de a te plimba, dar in acest joc nu poti fugi daca vrei, mai mult il joci din mouse decat din taste.Deci daca nu esti slab de inger, ti-as recomnda sa-l iei, dar nu de la magazin, de undeva, de pe net.

2 răspunsuri:
| AntonioDumeIoan a răspuns:

Ii fain

| VlascianuAlexandru a răspuns:

Este interesant merge sa alegi raspunsurile sa apesi q q q si e sa omori zombi apesi click repede la acest joc esti rapid da uneori e plictisitor ca vorbeste mult ca cauti mult da nu ma intereseaza e foarte tare jocul am terminat sezonul 1 si 2 toate episoadele si 5 sezonul 2