| DeKoniec a întrebat:

Ce credeti despre viitorul Call Of Duty : Ghosts?

Răspuns Câştigător
| ZethKode a răspuns:

Noul Call Of Duty. Eu cred ca va avea la fel de multe vanzari, chiar daca noul engine de care se vorbea nu e folosit in totalitate. Mie tot timpul mi-au placut ambele serii de CoD (MW, BO), dar cu noul Ghosts, sper sa aduca alte personaje principale, eventual sa inceapa o noua serie, diferita de cele de pana acum. Bafta!

3 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Poti sa te joci in mai multe platforme (Windows xp, Vista, 7, 8, 9, Xbox 360, xbox One, Wii U, PlayStation 3
PlayStation 4).
Are multa actiune si aventura este foarte bun dar te poti juca singur dar si multiplayer (LAN, internet).
Si este cel mai vandut produs de pe piata Japoneza.
Eu il recomand.

| DeKoniec explică (pentru Mihail2020):

Multumesc! Dar stiam si eu datele despre el. Si eu sunt un fan a seriei CoD. Nu este doar de pe piata Japonezawinking in Noiembrie cand s-a lansat Bo2 a fost lider de piata pe toate continentele in afara de Africa. Eu voiam sa vad ce parere mai are lumea big grin stiind ca toti il cumpara dar toti il critica.winking Bafta

| MytzaMytz a răspuns:

Mie unul imi place grafica si actiunea, merita jucatwinking