| JustinBlack a întrebat:

Ce credeti imi merge Fifa 2012, Am urmatoru pc : 3 gb rami, Placa video 512, Procesor Intel pentium dual 1.8 ghz, am 32 bits. Apropo Pes 2012 mi-a mers ft bine cu rezolutia 1024x768 si picture quality la mediu. Dau funda.winking

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Sunt aceleasi cerinte ca la PES.

| MaDaLyN122 a răspuns (pentru neluL):

Ba nu sant aceleasi cerinte la fifa 12 sunt Sistem de operare: Windows XP / Windows Vista / Windows 7
Procesor: Intel core 2 Duo sau echivalentul de la AMD. (@ 2, 4 GHZ)
Memorie: 2 GB RAM
Placa video: cu suport pentru DirectX 9.0 sau mai mare, Shader Model 3.0 sau mai mare si cu minim 256 MB RAM (minim Ati Radeon 2900 sau GeForce 8800) si la pes 12 sunt Sistem de operare: Windows XP / Vista / 7
Procesor: Intel Core 2 Duo @ 2.0 GHz / AMD Athlon 64 X2 4200+
RAM: 2 Gb
HDD: 6 Gb spațiu liber
Placă video: nVidia GeForce 7900 / ATI Radeon HD 2600
Placă de sunet: Compatibilă DirectX 9.0c
DirectX: Versiunea 9.0c si nu iti merge
fifa... astept funda!

neluL
| neluL a răspuns (pentru MaDaLyN122):

Atunci reformulez! Sunt in principiu aceleasi cerinte!