| kenNNzorFTW a întrebat:

Ce cs mai stiti? eu am folosit o gramada : carbon, lant final, freakz, v5, pgl Romania, 1.8, ce alte cs-uri mai stiti in afara de astea? funda.

Răspuns Câştigător
| Bogdan13123 a răspuns:

Daca vrie pe moca, poti cauta cs-ul de la ilogicgropu v42, sau wcg edition 2011

4 răspunsuri:
| GoguSteriade a răspuns:

Ala original, cumparat de pe Steam, sau te rupi pentru 5 euro?

| kenNNzorFTW explică (pentru GoguSteriade):

Stai linistit ca am bani, dar nu am nevoie de steam. ca nu porea mai joc foarte mult.

| GoguSteriade a răspuns (pentru kenNNzorFTW):

Cu atat mai bine: si eu joc din joi in pasti dar prefer un server calumea decat unul pe care dau doar de ratati.

| ILkeCookies a răspuns:

Modern Warfare 2, Extream,Global Offensive, Source, Counter Strike Condition zero, Condition Zero Deleted Scenes (asta e pe misiuni), Cs 1.6 Normal
Funda?