| JusTicE a întrebat:

Ce este fisierul JCO.exe? din windows

7 răspunsuri:
| Jimmy a răspuns:

Imi pare rau pentru tine dar cred ca te-ai trezit cu un trojan sad

| JusTicE explică (pentru Jimmy):

Sa fie trojan? Si cum pot scapa de el? am intrat in msconfig si l-am debifat de la startup si vad ca nu mai zice nimic...
Imi dadea eroare : Microsoft Visual C++ Runtime Library
C:\windows\system32\LCKDNM\JCO.exe apoi dau OK la eroarea asta
si imi apare JCO.exe eroare aia cu Don't send sti tu...

Ce ma sfatuiesti sa fac?

| JusTicE explică:

Sa fie trojan? Si cum pot scapa de el? am intrat in msconfig si l-am debifat de la startup si vad ca nu mai zice nimic...
Imi dadea eroare : Microsoft Visual C++ Runtime Library
C:\windows\system32\LCKDNM\JCO.exe apoi dau OK la eroarea asta
si imi apare JCO.exe eroare aia cu Don't send sti tu...

| Jimmy a răspuns (pentru JusTicE):

Incearca asta! http://www.geeksnerrors.com/jco-exe.php

| JusTicE explică (pentru Jimmy):

Am incercat cu ala dar imi trebuie licenta sa dau Fix

| Jimmy a răspuns (pentru JusTicE):

Ok spune-mi exact ce se intampla si ce aparea la eroarea aceea

| JusTicE explică (pentru Jimmy):

Deci cand aprind pc sau ma joc un joc...
Microsoft Visual C++ - Runtime Library
Program: C:\windows\system32\LCKDNM\JCO.exe
This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way.
Please contact the application's support team for more information.
APOI DAU OK
si imi apare...
JCO.exe...
eroare aia care dai SEND ERROR REPORT SAU DONT SEND