| stnvlro a întrebat:

Ce este mai tare playstation 4 sau xbox? De recent am dat de pamant cu playstation 3 pe care il aveam, ma supara foarte tare cand jucam fifa 15 online si acum vreau sa imi cumpar ceva nou dar nu stiu care este mai bun, ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Hitback a răspuns:

Du-te pe ps4 mie unul imi place mai mult ca xboxul. Vezi data viitoare cand joci fifa ia si ps4 si dal in plasma din sufragerie sau aruncalcpe geam pe audiul lui vecinutu. Succes

3 răspunsuri:
| ItzBogdanMDFK a răspuns:

XBOX ONE iti recomand. Dar tu decizi.

| RaduDavid a răspuns:

Xbox one ti-as sugera, sau si psp 4 este foarte bun, mai ales daca ai fost obisnuit de la psp 3.

| 4ndreyy a răspuns:

PC.ce.l mai bun