| florinasdf a întrebat:

Ce este noul update de la cs:go, acela cu prime account, ce aduce acest update?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Efilopialul a răspuns:

Deci astea cu prime is facute ca sa nu mai fie hackeri/smurfari astfel daca tu ai un accont main de cs go iti upgradezi contul la prime si ai mai multe sanse sa nu pici cu hacker si smurfari pentru ca poti sa iti upgradezi doar odata un cont deci daca vor folosi hack pe contul cu prime vor primi vac ban si daca folosesc hack pe contul in care nu au prime pe tine te doare in cot pentru ca nu joci cu el.Ca sa fiu si mai clar ai prime nu joci cu aia care nu au prime si care au hack sau is smurfari.

Si in legatura cu mapa o bagat nuke in aceea lista de mape nu stiu exact cum se numeste.La turnee gen mlg si dreamhack se joaca doar acele mape iar in momentul de fata inferno nu se mai juca la turnee cel putin pana la urmatoarea operatiune ca din cate am auzit la urmatoarea operatiune se va face rework la inferno si o baga din nou in lista aia