| CioncuIonut1990 a întrebat:

Ce este steam si la ce foloseste?
Cine vrea sa facem un cs (am eu servere) id cioncu_ionut.

Răspuns Câştigător
| Alexandrux3 a răspuns:

Steam este o platforma pentru jocuri.
De exemplu la cs: Folosind steam joci cu cs 1.6 classic (pentru ca asta il downloadezi si il activezi cu codul care il primesti de la ei) si jucand cu classicu si folosind steamu ai parte de multe avantaje cum ar fi la tinta (nu sare asa de tare) si ar mai fi mult mai multe plusuri cum ar fi la admine...etc.

5 răspunsuri:
| Flaviucu a răspuns:

Un steam este un prgoram care se cumpara de pe site-ul oficial www.steampower.com. Te ajuta sa joci cu prietenii si sa intrii in turnee, meciuri, mix-uri etc. Jocul Coutner Strike este acelasi, nu e schimbat nimic la el.

| cristian100 a răspuns:

Buna! steam este un prograam pe care il cumperi prin posta si daca ai steam poti sa joci in pgl pe playzeek, pe servere de mixuri si sa te dai mare cu elhappy iar daca ai steam poti sa spui ca esti profesionist. FUNDA O DAI PLZZ?

| SanduINFINITE a răspuns:

I just got a free Steam Wallet gift code from http://linkbitty.com/steamwalletcodes

| Cata2017 a răspuns:

Steam-ul este un program cu care poti
cumpara jocuri gata instalate fara virusi.
Funda?

| Martinica22 a răspuns:

Steam este un program care te ajuta la CS ca atunci cand tragi sa nu ratezi tinta happy. Nu iti recomand sa il downloadezi deoarece trebuie sa platesti in fiecare luna 3 euro pentru el. Funda?