| pufuletsunt3 a întrebat:

-Ce facetiiii TPU! am si eu o intrebare legata de minecraft?
-Stie cineva de unde pot lua si eu un minecraft?
-Ca de Ex:minecraft 1.5.2,minecraft 1.4.6, sau 1.4.7, sau tekkit?
-Stiti datim mie de unde pot sa descarc aceste minecraftui si altele?
-Sper sa ma ajutati cu asta, va rog mult?

3 răspunsuri:
| DariusDx a răspuns:

Daca nu vrei sa cumper minecraft iti recomand MinecraftSp este un luncher care isi da update la fel ca si minecraftul cumparat doar ca iti cere doar un nume de utilizator FARA PAROLA!
http://www.2shared.com/file/b4ysqp3Z/MinecraftSP.html
Ai un link cu acest "portal" catre minecraft!
Cat despre tekkit exista o gramada de versiuni crakuite dar sunt pe versiunea 1.2.5
Sper ca te-am ajutat Funda?

| pufuletsunt3 explică (pentru DariusDx):

Da multumesc dar acesta nu merge imi apare negru si se inchide
creca am instala frun mod care nu imi merge si eu nu stiu sau trebuie sa imi schimb placa video

| DariusDx a răspuns (pentru pufuletsunt3):

Ce ai pe calculator adica Raami procesor etc?