| MontanDewDarkBerry a întrebat:

Ce familie sa-mi creez la sims 3?

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Da si mie sa instalez jocul.
O familie formata din : mama, tata, 3 copii, un caine, o soacra.

| ovidiu13b a răspuns (pentru AtateaConditii):

Ai zis bine. pana la soacra rolling on the floor

| unknownn a răspuns (pentru AtateaConditii):

Si 7 porci

7 răspunsuri:
| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

De unde vrei sa stim noi ce familie vrei tu sa-ti creezi in sims3? Creeaza ce vrei tu, chiar si oameni deformati, cine te opreste?

| Krauser a răspuns:

Una faina.

| MontanDewDarkBerry explică:

Eu am pus intrebarea pentru ca cineva cu imaginatie si idei sa`mi raspunda si sa ma ajute pentru ca am creat atatea familii incat mi s`a dus toata imaginatia. Dar voi va bagati in seama incercand sa fiti amuzanti dar esuand fara sa ma ajutati. Daca nu aveti ce face nu intrati pe TPU asa aiurea doar sa va bagati inseama si sa aratati cat de prosti sunteti!