| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de shootere stiti? Inafara de Battlefield,cs,Call of Duty,delta force si medal of honor
? Si alte jocuri daca mai stiti funda pentru cele mai multe!
P.S.:Fara fifa,gta,metin,mass effect,prototype,minecraft, postal2!
Multumesc!

4 răspunsuri:
| xFluing a răspuns:

Blacklight: Retribution, Half-Life (1, 2 si episoadele, mai mult action adventure decat FPS), portal (nu postal) (1 si 2), audiosurf, left 4 dead 2 (fps survival), half-life 2 deathmatch (mai mult fps decat half-life normal) elsword (platformer), gears of war, slender (horror) tot ce imi amintesc asa, from the top of my head. Daca mai vrei, contacteaza-ma.

| anonim_4396 explică (pentru xFluing):

JOcuri de ****...

| xFluing a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai auzit macar de ele?

| xFluing a răspuns (pentru anonim_4396):

Si inainte sa faci Half-Life un joc de **** aminteste-ti ca CS este mod de half-life.