| Nae_Stefan_1992 a întrebat:

Ce idei de constructii aveti pentru Minecraft?

Răspuns Câştigător
| Al3x998 a răspuns:

Mobtrap, ferma automatizata, vila, arena de lupte, sistem de tuneluri subterane, rauri conectate intre ele prin porturi, fantana arteziana, hotel, carusel, gradina botanica, parc, vapor, templu, biserica, tun de tnt, tanc care trage cu tnt, fortareata, castel, teren de fotbal cu armour stand-uri, patinoar, generator de cooblestone infinit, generator de pui(ai nevoie de oua si redstone, cauta pe net), turnuri de observare si de tras cu arcul, aeroport, avion, turn de control aerian, gradina zoo, fortareata in end, carusel in nether, trambulina de pe care sa sari de la inaltime in apa, tobogan cu apa, casa in copac, oras subacvatic, metrou, submarin, plaja amenajata,
Sunt multe idei.

1 răspuns:
| Andreyalacucsgo a răspuns:

Is o gramada! Poti face pestera lui herobrine! Poti face casa sub pamant, in copac, sub apa, printre dealuri! Is tone!