| alyalynutz a întrebat:

Ce inseamna "You must use "Turn Windows features on or off" in the Control Panel to install or configure Microsoft.NET Framework 3.5"? Am downloadat un hack de trade pentru metin2 si imi zice asta cine imi zice ce inseamna si imi si explica dau FUNDA!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in meniul Start -> Control Panel -> Programe -> Activare sau Dezactivare caracteristici Windows, selecteaza (bifeaza) caseta din dreptul Microsoft NET Framework 3.5.1, clic pe OK. Acum incearca din nou pachul.
Uite si un print http://public.blu.livefilestore.com/......eature.jpg
Repet:daca este bifat NET Framework 3.5.1 atunci il debifezi si incerci hackul. Daca este debifat atunci il bifezi si nu uita dupa fiecare operatie sa dai click pe ->OK.