| rares7023 a întrebat:

Ce joc are cerinte mai mari gta 4 sau call of duty modern warfare 2. dau funda

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Citeva zeci/sute de jocuri... BF3, Crysis 3, etc

| AlexUrasteIdiotenia a răspuns:

Call of duty modern warfare 2. Mi-a supus unchiul meu care este un geniu la gaming.

| xxGhost99xx a răspuns:

Totusi, GTA IV are cerintele mai mari decat MW2. Din cauza proastei optimizatii pentru GTA IV va trebui sa ai ceva mai mult decat cerintele spun.
Mai sunt cateva jocuri cu cerinte mari ca :
Crysis (1-3)
DiRT 3
BF3
Assassin's Creed III
Project C.A.R.S. (nu a aparut dar cand va aparea se spune ca pentru ca sa-l joci pe high iti va trebui un comp bun )