| eutunoilafilm a întrebat:

Ce joc credeti ca e mai tare?
-call of duty modern warfare 3
Sau
-battlefield 3
?

Răspuns Câştigător
| Federovici_Silviu_1990 a răspuns:

Call of duty MF3 este, din punctul meu de vedere, mai slab deoarece : are o poveste buna dar foarte scurta (o poti termina in 3 ore), gameplay-ul e bun spre foarte bun, grafica putea fi mai bine, sunetul bun si multiplayer-ul este destul de complet si bine organizat fata de black ops, dar nu intrece MF2. Battlefield 3 are o poveste buna de 5-6 ore (atat mi-a luat mie la normal ), sunet foarte bun (mai ales in razboi), gameplay-ul reusit, grafica buna ( insa am dat de texturi care se incarcau mai greu si nu din cauza placii ), are unele buguri si multiplayer de exceptie, foarte bun (punctul forte al acestui si joc si din aceasta cauza merita sa-l cumperi )... Eu cred ca MF3 a avut un regres pe cand Battlefield 3 a avut un progres in multe privinte

2 răspunsuri:
| KikroPSY a răspuns:

Scurt si la obiect mw3... mai arcade dar mai fun

| eutunoilafilm explică:

Eu sa fiu sincer imi place cel mai mult mw3.Si black ops e super tare sunt la a 7 a misiune