| anonim_4396 a întrebat:

Ce joc v-a placut din toate jocurile pe care le-ati jucat? Nu conteaza din ce categorie! Online, Offline Nu conteaza...

Răspuns Câştigător
| CookieFace a răspuns:

Incearca The Walking Dead e bazat pe un comic sunt trei episoade mai trebuie sa apara 2 sau incearca Hitman Blood Money e awesome! sau incearca Team Fortress 2 acum e gratis pe STEAM

4 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Gta San Andreas...inca nu am jucat gta 4 laughing

| rocket a răspuns:

Cel mai tare joc pe care l-am jucat a fost si este Sleeping Dogs. http://www.gamesline.ro/pc-action/sleeping-dogs-pc.html

| Meheツ a răspuns:

Dintre toate mi-au placut jocurile cu poveste, am sa iti spun un singur nume, ca sa nu iti enumar o lista de sute de jocuri, mass effect 3 este genial.

| pyromaN a răspuns:

Ce sa spun... Mass Effect 1-2-3, Dragon Age 1-2, Galaxy on Fire 2, si lista continuabig grin, dar cele aminte mai sus, merita jucate! Bafta!