| abcdd a întrebat:

Ce jocuri interesante stiti? Spuneti cele pe care leati jucat si vau placut, nu conteaza ce categorie.

Răspuns Câştigător
| adryanb27 a răspuns:

Cossacks, red alert 2, cs 1. 8, yuri reverenge, Command & Conquer Generals Zero Hour, fifa 07, toate se pot juca in retia cu game ranger!

3 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Lady popular, kiss kiss.kissy kissy, fire&ice, zombie terror, jane etc

| вяυηєтα a răspuns:

Buna. Incearca hitman 1, 2, 3. Toate is grozave; tot ce vrei: grafica buna, e realistic si ai de facut niste misiuni super tari. Distractiehee hee

| Elly007 a răspuns:

GTA San Andreas sau GTA 4.Bomberman World online. Ed Edd and Eddy The Mis-edventures