| AndyAndrey35 a întrebat:

Ce jocuri 2013-2014 survival horror cunoasteti precum Outlast si DLC Whistleblower?

4 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

Amnesia A Machine For Pigs sau The Evil Within cand apare. App, iti recomand the evil within numai daca ai o racheta de PC sau o consola nu conteaza de care. (nu am reusit sa imi dau seama de ce *** masii cere cerintele alea.)

| AndyAndrey35 explică (pentru anonimguy3):

Exact acest joc A Machine For Pigs din categoria Amnesia l-am jucat, iar The Evil Within il cunosc, mi-as dori sa il descarc. Eu am doar laptop, unde ai vazut cerintele acelea?

| anonimguy3 a răspuns (pentru AndyAndrey35):

Pe net, dar pentru cerinte ma uit de obicei pe game debate.

| Vidacu69 a răspuns:

Pai poate ai auzit de DayZ...nu e tocmai Horror dar este survival, dar jocul nu este gratis, il poti lua de pe steam saaaaau il poti cauta crack-uit, in general cauta pe youtube ai sa gasesti rapid big grin, sper sa gasesti un joc pe placul tau bft!