| anonim_4396 a întrebat:

Ce Jocuri ar merge la asa calculator cu Windows Version: Microsoft Windows Vista Home Basic Edition (build 6000), 32-bit

Processor: Intel(R) Pentium(R) Dual CPU T2370 @ 1. 73GHz

Graphics Card: ATI Mobility Radeon HD 2400

Total RAM: 1022.8 MB

5 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Mergi pe
http://www.systemrequirementslab.com/cyri
alege ce joc vrei tu si programul it va spune daca iti merge sau nu.

| sanki a răspuns:

La un 1G de ram nu prea multe dar din ce stiu eu ar merge : seria fifa si pes pana la 2010, call of duty 2, nfs most wanted, counter-strike, GTA san andreas, f.e.a.r, STALKER, mass effect 2!

| Aktra a răspuns:

M-ai intai trebuie sa ai si memorie video de minim 256 mb ca sa-ti mearga vreun joc bine.

| CowboyxD a răspuns (pentru Aktra):

Pai memoria video e de 1023MB

| Aktra a răspuns (pentru CowboyxD):

Memoria video este altceva decat memoria RAM sa stii.