| edylucky a întrebat:

Ce jocuri belea stiti care sa nu ma plictisesc? imi plac cu masini si shooter in acelasi timp dau fudna pentru cele mai multe jocuri!

1 răspuns:
| mihai200 a răspuns:

Eu nu iti dau o lista cu jocuri luate de pe orice pagina de pe google ...sigur il stii sau l-ai jucat dar eu joc test drive unlimited 2 e cel mai tare joc pe care l-am jucat vreodata... poti sa joci in free zone unde ai 2 insule Ibiza si Hawai impreuna avand peste 500 de km de drumuri off road plus asfalt.peti sa iti cumperi case si sa iti customizezi personajul concursuri si alte trasnai. sincer eu unul m-am saturat sa aud numai de NFS si alte tampenii si alt joc tot ccu masini ar fi track mania nation forever este gratis online amuzant si nu cere cerinte deloc mari.bafta si sper ca team convins sa te apuci sau reapuci de jochappy