| bogdan324 a întrebat:

Ce jocuri cu grafica faina pentru PS Vita stiti?(de preferat jocuri de racing si fps)
Funda!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mario pentru tine oh go on

| bogdan324 explică (pentru anonim_4396):

Mda,ce raspuns imbecil

| anonim_4396 a răspuns (pentru bogdan324):

Copile,daca vrei si tu jocuri scrie la google BuyGames RO dai pe prima si is acolo jocuristraight face

| iuly13 a răspuns:

Jocuri cu grafica buna(jucate de mine add psn kyuubi2222 ) sunt uncharted golden abyss resistance:burning skies wipeout 2048 asphalt injection...peste 2 luni vor aparea call of duty blackops declassified si assassins creed liberation iar luna viitoare soul sacrifice(grafica impecabila)