| TeQuila32 a întrebat:

Ce jocuri cu impuscaturi sau stealth stiti? Am 4rami procesor i3 de 1, 8 si placa video de 1 gb! Funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| ZethKode a răspuns:

Hei! Am o lista cu jocuri care s-ar putea sa te intereseze, mai multe genuri, nu doar shooter si stealth:
Action-Stealth: Seria Assassin's Creed, Thief, The Elder Scrolls.
Action-Rpg: Seria Dragon Age, Mass Effect, FallOut.
Racing: Seria Need For Speed, Driver, Dirt.
Pure Action: Seria Devil May Cry, Resident Evil (ultimele 2 sunt doar actiune pentru mine), Mortal Kombat, Street Fighter.
Horror: Seria Amnesia, Outlast.
MMORPG: World Of Warcraft, Dota 2, League Of Legends (da astea nu sunt mmorpg-uri), DC Universe Online, Forsaken World, Perfect World, Shayia.
Shooter: Seria Call Of Duty, Battlefield, Far Cry.
Nota: Toate jocurile pe care le-am scris sunt serii (1, 2 etc, in afara de Outlast si MMORPG-uri). Bafta!

Răspuns utilizator avertizat