| cosmin123bos a întrebat:

Ce jocuri de strategie stiti in afara de warcraft si starcraft? da sa fie misto. funda pentru cele mai bune:X

Răspuns Câştigător
| RaZoR2 a răspuns:

Stronghold crusade extreme, Stronghold 2, Age of empires3 warchief, Empire Earth2. Funda?

2 răspunsuri:
| cosmin123bos explică:

Ba copile metin2 e strategie sau MMORPG? daca nu stiti va rog nu mai raspundeti

| ooLaviii a răspuns:

Metin2,Conqustador,pe facebook sau hi5; The West; Grepolis; Transformice sau http://www.jocuristrategie.org/ Succes... Fundita?:)