| Lary2899 a întrebat:

Ce jocuri gen assassin's creed (sau nu neaparat) cunoasteti? Mentionez ca am Amd Athlon(tm) II P340 Dual-Core Processor 2.20 GHZ si 3, 00 GB ram.
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DuDDy24 a răspuns:

Daca tu zici ca AC 3 a mers perfect incearca Cryis 1 si 2, Just Cause 1 si 2, Saint Row 1, 2, 3 Sleeping Dogs, Nfs Most Wanted 2012, Shift, Shift 2, COD 1, 2, 3, 4, 5, Grid 1 si 2, Far Cry 1, 2, 3, Mafia 2, Dead Space 1, 2, 3, Devil May Cry 4 si 5winking

6 răspunsuri:
| DuDDy24 a răspuns:

Nu ai spus nimic de placa video, iar asta e o problema, asa ca ma limitez la jocuri care cer un pc asemanator cu assasin's creed
Incerarca far cry 1 si 2, crysis, cod 1, 2, 3, 4

| Lary2899 explică (pentru DuDDy24):

Placa video de 512 mb

| DuDDy24 a răspuns (pentru Lary2899):

Nici asta nu ma ajuta prea mult...capacitatea memoriei unei placi video nu e direct relevanata la performanta ei, spune-mi exact cum se numeste.
Sa iti dau un exemplu ca sa intelegi mai bine ce vreau sa zic: sa luam 2 placi video un nVIDIA 8400gs si un hd 4850, ambele am 512 mb, cu 8400gs joci majoritatea jocurilor de pana in 2008, iar cu hd 4850 majoritatea jocurilor aparute (exeptandu-le pe cele care necesita minim directX 11)...fa si tu o diferentawinking

| Lary2899 explică (pentru DuDDy24):

Am uitat sa iti spun assassin's ceed 3 a mers perfect, de la 4 se bloca

| Lary2899 explică (pentru DuDDy24):

AMD Mobility Radeon HD 5000 Series

| DuDDy24 a răspuns (pentru Lary2899):

Daca tu zici ca AC 3 a mers perfect incearca Cryis 1 si 2, Just Cause 1 si 2, Saint Row 1, 2, 3 Sleeping Dogs, Nfs Most Wanted 2012, Shift, Shift 2, COD 1, 2, 3, 4, 5, Grid 1 si 2, Far Cry 1, 2, 3, Mafia 2, Dead Space 1, 2, 3, Devil May Cry 4 si 5winking

| AlexandruAdrianPetrovschi a răspuns:

Incearca dishonored, iar daca iti place actiunea incearca bioshock, daca iti place role play, incearca elder scrols sau fallout, sper ca ti-am fost de ajutor