| GrigorePurta a întrebat:

Ce jocuri gen diablo 2 stiti adica sa cresti in level dar sa ai arme ca in diablo 2 dar sa se vada caracterul ca in gta san andreas adica third person si sa nu fie metin 2, cele mai multe jocuri si mai bune primeste FUNDA! Va multumesc!

5 răspunsuri:
| koji567 a răspuns:

Torchlight sau Sacred Gold happy

| NixonRed a răspuns:

Eu stiu unul care poate o sa-ti placa: Titan Quest? fundoi?

| GrigorePurta explică (pentru NixonRed):

Sa nu fie pe net adica sa aiba un storyline adica sa fac nivele sau misiuni

| Chuchilili a răspuns:

Drakensang Online

| bosSone a răspuns:

Torchlight e chiar bun ti-l recomand poti sa cresti level pana la 100 faci misiuni seamana mult cu diablo 3 si la monstri cu care te bati si la hartii funda?