| CascavalDeRasa a întrebat:

Ce jocuri gen GTA 4 imi recomandati pe aceasta configuratie?:

Procesor: Pentium(R) Dual-Core CPU E5300 @ 2. 60GHz
RAM: 3.6 GB din 4GB
Placa video: ATI Radeon HD 5450 / 1.0GB
Sistem de operare: Windows 7

PS: Stiu ca nu merg multe jocuri la high.
PS2: As vrea ca jocurile sa aiba o marime destul de mica(am hardisk de 80GB sad )

2 răspunsuri:
| Uraniu a răspuns:

Just Cause 2 sau jocurile din seria Saints Row.

| FelixDilanMen a răspuns:

Just Cause 2 e destul de bun si merita.
Cerințe de sistem:
• Sistem de operare: Windows Vista / Windows 7 (Windows XP este de neacceptat)
• Procesor: CPU dual-core cu SSE3 (Athlon 64 X2 4200 / Pentium D 3 GHz)
• RAM: 2 GB
• Hard disk: 10 GB
• dispozitiv de sunet: compatibila cu DirectX 9.0c
• Video: DX10 placă grafică compatibilă cu 256 MB de memorie (Nvidia GeForce 8800 serie / ATI Radeon HD 2600 Pro)
• Managementul: tastatura, mouse-ul