| Alexutzuhud a întrebat:

Ce jocuri gen minecraft cunoasteti?
Va rog sa imi ziceti si mie ca eu am o erroare la el si nu il pot juca care ma poate ajuta cu eroarea are funda ( Erroarea este ca atunci cand pornesc jocul se incarca si apoi se restarteaza pc)

5 răspunsuri:
| DarkXMihai a răspuns:

Ce procesor ai? in caz ca nu stiai poate minecraft este un joc care forteaza procesorul la maxim. curata procesorul de praf se incalzeste prea repede asta e problema

| Alexutzuhud explică:

Ok multumesc o sa incerc

| Alexutzuhud explică:

Am incercar sa reinstalez dar nu mg alt raspuns cineva? funda

| ionut95gr a răspuns:

Asta nu e o problema a jocului.reinstaleaza driverul de la placa video.in 2 minute e gata.merge sigur

| MeGustaHDX a răspuns:

Gen minecraft este Terraria.