| Mercenary a întrebat:

Sall TPU, ma puteti ajuta?
De la un timp tot imi apare o erroare cand ma bag in jocuri, mess, paint etc
Erroarea este::
C/Windows/System32/Rundll32
Aplication not found
Si alteori ma pune sa selectez un fisier
Ce pot face? fundita

Răspuns Câştigător
| heddy10 a răspuns:

Cand te pune sa alegi un fisier inseamna ca vrea sa-l ajuti sa gaseasca fisierul cu aplicatia in care vrei sa intrii, iar cu eroarea, nu poate rula bine aplicatiile din cauza unei probleme. Reinstaleaza WINDOWS-ul.

1 răspuns:
| Baddboy a răspuns:

Pai si eu pateam chestia asta de multe ori:d facem windows-ul si era ok.
asa cum zici tu nu la orice aplicatie, la unele merge la unele nu.