| xXSpikeXx a întrebat:

Ce jocuri horror stiti? ceva gen Outlast sa fie horror si sa iti puna mintea la contributie...inafara de SAW I si celelalte parti din saw

4 răspunsuri:
| CVane a răspuns:

The suffering 1, 2 Penumbra, amnesia, sillent hill.

Ion Slender nu slendar.

| ion933 a răspuns:

Slendar

| mickeyMT a răspuns:

Mai incearca si seria F.E.A.R. In special (1, Extraction Point si Perseus Mandate).
Jocul devine captivant, si daca incerci sa-ti pui mintea la contributie o sa-ti dai seama de povestea psihologica-horror.

| Crazyvlog a răspuns:

Eu unul cred ca Outlast este un joc super horror si de un iq bun pentru ca trebuie pusa mintea la contributie, nu te astepta sa-ti dau un joc mai bun decat outlast..., iti recomand Penumbra black plague sau Amnesia the dark descent original story, cam astea au putea fi 50%din outlast