| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri de groaza pentru PC stiti...inafara de Outlast si SlenderMan...

7 răspunsuri:
| Zome a răspuns:

Amnesia happy

| mickeyMT a răspuns:

O sa dureze ceva pana la lansare, DAR o sa merite fiecare secunda asteptata:
Alien Isolation. http://www.youtube.com/watch?v=AkG6m9m22hY
7/Oct/14

| Metalheadforever666 a răspuns:

Amnesia:The Dark Descent, Amnesia:A Machine for Pigs, Nightmare House 2, Euthanasia, Penumbra, Dead Space 1, 2 si 3, Asylum 626, Jeff the killer, Fear 1, 2 si 3, Doom 3, Cry of Fear, Vapour.

| TheWhiteRipper a răspuns (pentru Metalheadforever666):

Uitasi de regele jocurilor horor: nosferatu: the wrath of malachi

| Metalheadforever666 a răspuns (pentru TheWhiteRipper):

Asa este, dar cine a zis ca este regele jocurilor horror?

| TheWhiteRipper a răspuns (pentru Metalheadforever666):

Well... am exagerat putin ce e drept, dar daca vrei un joc care te face sa te c*** pe tine de frica asta e cel mai bun.