| shockyke3elovecs a întrebat:

Ce jocuri imi merg pe calculatorul asta happy ma intereseaza mai mult cele shooter

Amd sempron 3600+

2.01 ghz
2 gb ram
geforce 6150SE nForce 430 256.0 ram

nu stiu daca conteaza asta... dar rezolutia e 1440x900 windows xp pe 32 bit

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Orice shooter de dinainte de 2004...

| Sufletzelll a răspuns:

Call of duty 1 plus expansiunea, call of duty 2, modern warfare, modern warfare 2, call of duty world at war, farcry, half life 2 toata seria, mafia, fear 1 plus expansiuni. Timeshift, delta force xtreme 2, unreal tournament 2004, portal, portal 2, ultimele doua nu sunt shooter dar le poti incerca, mie mi-au placut big grin