| SebiSM a întrebat:

as vrea sa imi spuneti niste jocuri care merg cat de cat bine pe PC-ul meu!
Windows Vista Ultimate SP2
AMD Sempron Processor 3600+ 2.01 Ghz
2.00 GB RAM
NVIDIA Geforce 7025/ nForce 630a

Multumesc iar cel ce spune cele mai multe jocuri va primi FUNDA!happy

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

Uite aici: www.systemrequirementslab.com/cyri/ Intri in acest site, scrii jocul pe care il vrei in dreapta lui "1" si dai "Can you run it". Acest site iti analizeaza sistemul si iti va spune daca jocul merge. Ai 3 linii: prima linie este cu rosu (nu merge), a 2-a inseamna ca merge dar sunt cerintele minime cerute de joc, iar a 3-a iti merge si inseamna ca jocul este recomandat! Iata cateva: Serious Sam 1 & 2, TMNT, Halo CE, Prince of Persia T2T, GTA SA, GTA Vice City, NFS Carbon, NFS Underground, Star Wars Jedi Knight Jedi Academy, Naruto The Way of Ninja, Total Overdose, GodFather.