| bogpys a întrebat:

Ce jocuri imi merg pe un laptop cu i3 si placa video INTEL HD 3000?

Răspuns Câştigător
| HεεЌεЯε a răspuns:

Aici vezi ce jocuri iti merg, tu dai click pe aia care spune sa selectezi jocu si dupa astepti sa vezi, daca nu trece de prima linie inseamna ca nu merge, daca trece de prima inseamna ca iti merge pe cerinte medii si daca le trece pe toate inseamna ca ruleaza ca cerinte Hight, Very Hight:
http://www.systemrequirementslab.com/cyri

1 răspuns:
| fusionos a răspuns:

Aproape toate, unele trebuie sa le dai pe low la placa grafica, cum ar fi gta 4 happy
Eu joc Gta 4 pe un dual core happy HP Dv 6000 big grin