| FrehleyComet a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati? Ceva cu poveste buna care te tine in priza!
I3 6300 3. 8GHz (4CPUs)
Nvidia gtx 1050 4gb
8Gb Ram

4 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Skyrim, Witcher 3, DOOM, GTA V, Wolfenstein: The New Order, Wolfenstein: The Old Blood, Bioshock Infinite, Life is Strange, Far Cry Primal, Dying Light, Mad Max

Le recomand pe toate, sunt jocuri foarte tari și îți merg bine happy

| Hitback a răspuns:

Are 4 thread uri și 2 core uri procesorul. Trebuia sa mergi pe un i5 dacă stiai ca vrei gaming.

| Al3x998 a răspuns:

Niste jocuri care le va duce, decent, pc-ul tau sunt: Gta 5, Mafia 3, Watch dogs 2, Far Cry Primal, Need For Speed, L.A. Noire si va aparea Red Dead Redemption 2.

| M0scraciun a răspuns:

Witcher 3, Mafia 3, Ryze son of rome, far cry primal, watch dogs 2, aragami, dragon age inquisition.mie mi-a placut si 2 ul, quantum break, batman