| CharmingCryCake a întrebat:

Doresc să cumpăr un laptop de gaming,
Ce îmi recomandați? bugetul ar fi de 3700 lei.

Eu m-am gândit la ăsta

https://altex.ro/......-free-dos/

Ce părere aveți?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Este un laptop foarte bun la banii aia, eu as recomanda 720 daca isi permiti ai parte de vr

| Superior a răspuns:

Iti recomand pentru gaming o placa video GTX 1050 Ti, care poate aduce pana la 10 (si peste) fps-uri in jocuri, fiind ceva remarcabil. Optiunea mea este https://www.pcgarage.ro/......cklit-2yr/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Pagina nu a fost gasita ". Pacala...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Scoate spatiile libere din adresa data de el deoarece a corectat-o TPU automat :/
Da e bun ala cu i7 GTX 1050 si display full hd @ 8gb de RAM.

| CharmingCryCake explică (pentru anonim_4396):

.trist, vezi că se află niște spații în link între ''intelr -coretm'' și ''-1t b '' corectează și vezi dacă mere...

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu trebuia dar merrsi. continuasem discutia in privat de asta nu am mai intrat aici laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate i donezi cateva lire sa cumpere modelul 720, uite asa intri in imparatia domnului

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Si sa existe asa ceva, am facut mult prea multe pacate sa fiu iertat. C'est la vie