| Latinmoon a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati?
Funda cele mai frumoase!winking

Răspuns Câştigător
| BlackRipper a răspuns:

Totul depinde de preferintele tale.
Daca iti plac jocurile de tip sandbox, incearca minecraft.
Daca iti plac shooterele, incearca Call of duty sau battlefield.
Daca iti plac cele cu actiune si super eroi, incearca Spiderman web of shadows, X-men origins:wolverine, batman archam asylum.
Daca iti plac cele cu intrigi complicate, strategie si multa bataie, inceaca seria assassin's creed. Iti garantez ca iti va placea happy
Alte jocuri: Spore, spore galactic adventures, plants vs zombies, farm simulator, farm frenzy, crazy taxy(cam demodat, dar super)
Asadar, totul depinde de ce gen de jocuri iti plac tie tongue

1 răspuns:
| Pricked a răspuns:

Scary Maze.