| WeezyF a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati pentru a filma si sa pun pe youtube imi recomandati? sa nu aiba cerinte mari...
Vreau jocuri care sa atraga oamenii!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt degeaba astea de sus, lumea se uita la ce e nou si ce e nou e COD, BF4 crysis 3 si altele care iti trebuiesc pc tun, cei care au jocuri vechi dar cu multe vizualizari au subscribarii care ii cer asa ceva dar pentru unu nou nu ai sanse sa se uite la tine

| T4zu a răspuns:

Outlast 2, Slender Man, Gta 4, BloodRayne2, Nfs Most Wanted, Wolfenstein Castle 2, Battlefield 2-3 etc. Cam atatea imi vin, sper sa te mai ajute cineva.

| AlexPredi1669 a răspuns:

Slender Man Sanatorium, Assassin Creed Brotherhood, Outlast 2, Far Cry 2, Call of Duty 4.