| Baiatul Virus a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati sa joc online? Inafara de: triburile, travian, grepolis, the west, metin2, 4story, counter?

Răspuns Câştigător
| Madalin202 a răspuns:

Eu i-ti recomand :"Heroes of Three Kingdom", "Jade Dynasty","Jade Dynasty2","Kingdom Heroes" si cel mai nou(poate nu cel mai nou) si mai tare joc online "Perfect World".

4 răspunsuri:
| ABY4 a răspuns:

Eashop esti prosta m-am saturat de hadicapatele s-au hadicapatii care pun miniclipuri el vrea mmorpg rapanosu scuze de libaj da nu mai suportam

| PoisonJuke a răspuns:

Pai Moderwarfare 2 (online-ul de la call of duty 6) si astteapta pana apare Crysis 2, pentru ca vine si cu multiplayer.

| Dwayne731 a răspuns:

Ti-as recomanda gta san andreas multiplayer

| bigmania a răspuns:

Tias recomanda World of Warcraft