| gabreanu a întrebat:

Ce jocuri mai jucati frate ca nu gasesc decat metin atat ma joc?

5 răspunsuri:
| VinnieMmM a răspuns:

Counter strike 1.6

| restuleistorie a răspuns:

Call of duty modern warfare 3

| George_Benea_1990 a răspuns:

Te sfatuiesc sa te lasi de orice metin jocu ala e de copii mici apuca de o fifa 12 joaca cu baietii tai baga-te la un cs un assasin creed, ets, Sa-mp,... eu de exemplu joc hitman blood money, fifa si cs am jucat si metin dar acu cand am crescut mi se pare un joc foarte demodat din punctul meu de vedere sczz pentru cei care IUBESC metinul ca disperati xD happy sper sa primesc funda :X:X:X:X

| gabreanu explică (pentru George_Benea_1990):

Eu chiar sunt mic am doar 10 ani

| pufyoni01 a răspuns:

Eu mai joc minecraft roblox animaljam (online) pandanda club penguin cs gta 4 nod for speed carbon sper ca te-am ajutat funda?