| AnaMaryadragutaa a întrebat:

Ce jocuri mai stiti, la care trebuie sa iti faci cont, dar gratis, pentru fete! Merci, dau fundahappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Woozworld.caine virtual,howrse,miss bimbo,spark city,farmerama,our world,pandu,pandada,club pinguin,kapi hospital,doll and the city,club marian,ferma vesela,grepolis,triburile,secondlife,frenzoo,zoomumba,supersecret,sectret builder,micro volts,kaneva,empire,petpark,migoland,toonix,animaljam,sherwood dungeon,urban rivals,poney valle,avh,sulkyland,bella serra,atlantis,skirama,forgwet of empires,the west,nostale,molehilleempire,airrival,mt lunaris,good game mafia, pirate storm, fantasty rama. Numai atatea stiu sad sper ca e destul, bafta, succes la jocuri! Imi acorzi funda? big grin

4 răspunsuri:
| AnaMaryadragutaa explică:

Si va rog sa nu mai imi spuneti jocurile:Stardoll, lady popular, imvu

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnaMaryadragutaa):

Woozworld.caine virtual,howrse,miss bimbo,spark city,farmerama,our world,pandu,pandada,club pinguin,kapi hospital,doll and the city,club marian,ferma vesela,grepolis,triburile,secondlife,frenzoo,zoomumba,supersecret,sectret builder,micro volts,kaneva,empire,petpark,migoland,toonix,animaljam,sherwood dungeon,urban rivals,poney valle,avh,sulkyland,bella serra,atlantis,skirama,forgwet of empires,the west,nostale,molehilleempire,airrival,mt lunaris,good game mafia, pirate storm, fantasty rama. Numai atatea stiu sad sper ca e destul, bafta, succes la jocuri! Imi acorzi funda? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar si:
lady popular, stardoll si imagine town sunt jocuri tari.
Imagine town chiar merita!

| Alle_3893 a răspuns:

LadyPopular,IMVU si STArDoll

| scumpikababy a răspuns:

Ar Fii: www.stardoll.com
www.ladypopular.com
www.woozworld.com (wozzworld este si pentru fete sipt baieti)
www.imvu.com (acesta trebuie descarcat e GRATIS)
www.cainevirtual.com