| mynameisseby a întrebat:

Ce jocuri mai stiti si voi sau ce mai jucati in afara de cs metin...astea ma joc da vreau ceva nou cat de cat! DAU FUNDAhappy

Răspuns Câştigător
| bOgDy_7591 a răspuns:

MMORPGS: Jade Dynasty.Perfect World ( daca vrei iti dau si private servers) sau Shooters: S4League, Sniper Ghost Warrior daca mai vrei da-mi add pe id razvanb91 si iti mai zic big grin

3 răspunsuri:
| dinamovistul19 a răspuns:

Stiu eu un joc suprt misto adica stiu mai multe: 1.ar fii GTA 4 2.GTA Multy player (e misto) 3. Gta san andreeas 4.Gta san andreeas multi player 5. nned 4 speed world (am zis careva online ca vad ca vrei jocuri online cs metin.) (FUNDA! PLS)

| DodoDodo a răspuns:

Mie unu mi preferatu Mafia 2, NFS Hot Pursuit, Company of Heroes(1, 2,3)cam astea ma joc eu.Da mai e unu fain Create.

| apocalypty a răspuns:

Http://www.apocalypty.com/ ai aici multe jocuri