| aripifrante a întrebat:

Ce jocuri mai interesante mai stiti? Iin afara de astea Conquiztador, Metin si altele!:-W

Răspuns Câştigător
| ILoveUSoMuch a răspuns:

Zoomumba, barn buddy, farmerama, lady popular, webkinzstardollsims 3, gta 3-4 jocuride pe www.clopotel.ro www.gameswin.com etc.
fundita?:-*

6 răspunsuri:
| Teils a răspuns:

Salut! Uite iti dau lista mea de jocuri:
-Defense of the Ancients (DotA, este un mod War3 frozen throne)
-World of Warcraft (WoW, este un joc MMPORG in care iti cresti caracterul)
-Fifa 2008 (Fifa, este un joc in care tu iti alegi o echipa de fotbal si joci cu ea)
-Counter Strike 1. 6 (cs, unul dintre cele mai populare jocuri, in care iti alegi sa fi politist si terorist, urmand ca dupa aceea sa omori multi oameni. app nu e cu sange si alte porcarii)
-San andreas si samp (SA si samp, sunt niste jocuri in care tu ai un caracter si te plimbi prin 3 orase unde poti face misiuni, poti cumpara case s. a. m. d)

| AnemonaP a răspuns:

Webkinz, sims2, imvu, missbimbo, stardoll

| Violent a răspuns:

Raven Squad, Prince of Persia(Akella)2008.rus,Hitman,RTCW,Iron Man2...si multe alte.

| ziz a răspuns:

Zoomumbalove struck

Fuunda?batting eyelashes

| blabla5532 a răspuns:

Dota