| dragonhard12 a întrebat:

Ce jocuri merg la un pc de 2, 11 ghz 1, 75 gb rami si placa video de 512 mb rami?
Dau fundita pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci e sa cauti pe google in felul urmator: numele jocului si sa adaugi langa system requierements si o sa poti verifica cerintele minime de sistem ale unui anumit joc. Cred ca e cel mai bun raspuns pentru ca o sa stii toata viata, pentru orice calc o sa ai si pentru orice joc o sa apara. Liste cu jocurile aparute in ultimii 4-5 ani, pe toate genurile, le gasesti pe wikipdia si pe o groaza de forumuri.

1 răspuns:
| dragonhard12 explică:

Da dar eu vreau niste exemple de jocuri ca am jucat multe