| AnoNymOuSS11 a întrebat:

Ce jocuri merg pe acest PC:

Procesor AMD A10-5800K APU quad core 3. 80ghz

Placa video AMD Radeon HD 7660D

4GB RAM(voi pune inca 4 sa fie 8)

Anul asta fac un update major la el, implineste 4 ani si vreau sa il fac mai bun si inca un lucru, cati ani ma mai tine?

1 răspuns:
| EneCristian a răspuns:

Aici nu ma pot pronunta, stii depinde de ce vor fi, am auzit ca au ceva lansari majore cand vine vorba de procesoare si alte chestii ca ssd mai accesibile( daca tot faci upgrade baga si un ssd o sa imi multumesti). Jocuri pai cs go lol, dota 2 fallout3 dar nu te astepta la cele mai bune rezolutii, placa video te cam trage in jos. Apropo asigura-te ca si sursa va duce orice schimbari faci la pc si compatibilitate. BAFTA!