| suntperfect a întrebat:

Ce jocuri merg pe procesorul asta:Intel celeron dual core e1500 2.20ghz? Vreau sa aflu cat de bun este, si ce jocuri este in stare sa duca?
Daca as pune o placa video gt 630 msi 2 gb, si acum am 1.5gb ram, daca as mai pune 2gb ram si as avea 3gb ram in total,ar merge jocuri de genu:fifa 11, gta 4, nfs nfs shift?
Vreau in special sa aflu cum merge fifa 11? si cam la ce categorie merge:low,medium,hig,veri hig?
cat mai multe raspunsuri, cel mai bun castiga

Răspuns Câştigător
| KatalinGaming98 a răspuns:

Assassin Creed 1/2/3
Prototype1/2
Max Payne 1/2/3

3 răspunsuri:
| suntperfect explică:

Mai multe raspunsuri, daca se poate si mai clare.

| Borz_Emanuell_1992 a răspuns:

Da sigur ...Linistit! big grin Funda?

| Tzu_Alexu_1995 a răspuns:

Nfs carbon, nfs most wanted, nfs underground 1 si 2, nfs undercover, cs 1.6, etc...