| BadBoy1998 a întrebat:

Ce jocuri merg pe sistemul meu? :
Intel pentium Dual Core 1, 60GHz
Nvidia GeForce GT 730 ddr3 2GB 128BIT
2GB ram DDR 2
450W

Răspuns Câştigător
| Albastru_Copil_1990 a răspuns:

Dead space, daed space 2 dead space 3, mafia 2 probabil placa video e buna pentru mafia 2, mafia 1, gta 4, poate gta 5 de bati 8 gb ram si te uiti si indeplimest restul cerintelot, placa video e de dying light dar nu prea cred ca indeplimesti si restul cerintelor, saint row 4 poate indeplimest dar cerinta cu placa video la categoria asta deadpool, neem for speed carbon probabil.cu placa video stai bine dar cu ramu nu prea puneti 8 gb ram si cauta cerinte de dyng light sau gta 5 si indeplimestele cerincele sunt componente

1 răspuns:
| YoChriss a răspuns:

Am specificatii asemanatoare ca ale tale, numai ca eu am 3gb ram si 2. 5ghz la procesor care e tot Pentium Dual Core. Iti recomand ce stiu sigur ca iti va merge: Terraria, Life is Strange (episodul 1 e free acum pe Steam), Roller Coaster Tycoon 3, Garry's Mod, Hotline Miami 1 si 2, Portal 1 si 2, League of Legends, Hearthstone, Trove. Sunt niste jocuri foarte bune in care garantez ca iti vei petrece sute de ore. Sper sa apreciezi raspunsul meu ca puteam sa pun si eu GTA San Andreas, Metin 2 doar ca sa fie. Distractie placuta, si daca ai gasit un joc care sa-ti placa dintre cele enumerate mai sus da-mi o funda. Multumesc!