| MaxKiller a întrebat:

Ce jocuri merg pe urmatorul sistem :

-procesor Intel core 2 duo 2.33 gb e6550 frecventa 1333

-ram 2 gb ddr2

-video 1 gb nVIDIA 8400 gs

5 răspunsuri:
| JokerV a răspuns:

Assasins toate cred poate ac3 pe medium. cod bo2 cod mw3, bf3, batman arkham city si multe altele

| MrAnime a răspuns:

[GtaIV] [Prince of Persia] [PROROTYPE]

| MaxKiller explică:

Vas da fundqa la toti mai ales la mariolaughing) dar nu se poate...

Vreau niste jocuri cu grafica super si un gameplay interesant daca se poate cat mai multe shootere...

Primul care va veni cu o astfel de lista va avea FUNDA.

| MinecraftWithDubstep a răspuns:

Mario...
Gta: Sa
Gta: Sa Multiplayer
Minecraft
Lego Star wars I, II, III laughing
Ti-am dat cateva exemple.

| konaku a răspuns:

Pune si tu corect intrebarea, nu o sa stea omul sa iti scrie toate jocurile care merg
numeste citeva jocuri care te intereseaza in special ca sa poti primi un raspuns cit mai rapid
ex: mario merge
rasp: da stai fara grija